Jobbe hos oss

STILLINGSANNONSE

HAR DU LYST Å STÅ PÅ HENDER I ARBEIDSTIDEN? HVA PASSER IKKE BEDRE ENN EN JOBB I TRONDHJEMS TURNFORENING?

Sjekk ut vår nye annonse: Turntrener

Vi søker trenere til alle våre grupper, har du ett brennende engasjement for gym og turn, litt erfaring som trener eller selv har drevet med turn, troppsturn, parkour, oppvisning eller mosjon så kanskje en jobb i Trondhjems Turnforening er det du trenger.

Hos oss er det mulig å jobbe noen timer pr. uker eller å ha dette som din hovedjobb, i tillegg til timestrenere ansetter vi trenere i stillinger fra 50 – 100% . Vi er på jakt etter personer som brenner for turn og som ser det viktige i aktiviteten for alle våre medlemmer.

VI SØKER ETTER TRENERE TIL FØLGENDE GRUPPER:

 • Våre barnegrupper
  • Foreldre – og barn 2 – 5 år
  • Gymlek 4 – 6 år
  • Turn 6 – 10 år
 • Ungdom og voksne:
  • Turn 10 – 15 år
  • Trampolineturn 8 – 18 år
  • Ungdom/saltogrupper 13+
  • Parkour
  • Voksenturn og mosjon
 • Konkurransegrupper
  • Troppsgymnastikk nivå 1 – 9
  • Turn kvinner nivå 1 – 9
  • Turn menn nivå 1 – 9
 • Trenere til eksterne grupper, skoler, andre idrettslag og bursdager

Ta gjerne kontakt for en uforpliktende samtale. e-post: kari.kvam@trondhjemsturn.no