Våre aktiviteter og tilbud i mars

FAMILIETIMER I MIDTBYEN
Dato: 3., 10. og 24. mars

Lørdag 3., 10. og 24. mars ønsker vi velkommen til våre familietimer i gymsalen i Midtbyen, hvor vi vil ha drop in-timer for små og store fra kl. 14.30-15.30. Under familietimene vil det være mulig å kjøpe seg noe godt å drikke og spise i turnkaféen.

Lesmer_mindre


NM KVALIK
Dato: 9.-11. mars

33 av våre troppsgymnaster deltar i NM kvalik (13-17 år) 9.-11. mars i Arendal. NM Kvalik er en kvalifiseringskonkurranse til Norgesmesterskapet i nasjonale klasser for junior, hvor de 15 beste troppene i hver klasse kvalifiserer seg til NM nasjonale klasser junior som avholdes 5.-6. mai i Stag.

Lesmer_mindre


TRENINGSSAMLING EUROGYM
Dato: 9.-11. mars

9.-11. mars deltar flere av våre gymnaster på treningssamling i forbindelse Eurogym, som er et oppvisningsstevne for ungdom i regi av UEG som arrangeres hvert andre år. Eurogym arrangeres 15.-19. juli 2018 i Liege, Belgia.

Lesmer_mindre


KLUBBKONKURRANSE 17.-18. MARS I MIDTBYEN
Dato: 17.-18. mars

Vi inviterer til klubbkonkurranse lørdag og søndag 17.-18. mars i Midtbyen. Under klubbkonkurransen vil alle deltakere få muligheten til å vise frem det de har lært på høstens partier og grupper. Alle partier og grupper vil øve på øvelser (fra nivå 1-3) til konkurransen i ukene før klubbkonkurransen arrangeres. Deltakerne velger selv hvilke apparater de ønsker å stille i under konkurransen.

Lesmer_mindre


ALPHA FACTOR CUP NR. 1
Dato: 23 .-25. mars

23.-25. mars reiser flere av våre gymnaster fra Turn menn og Turn kvinner til Molde for å delta i årets første Alpha Factor Cup-konkurranse.

Lesmer_mindre


LANDSLAGSSAMLING TURN MENN
Dato: 23.-28. mars

23.-28. mars reiser Jesper, Kasper og Wilhelm fra Turn menn på landslagssamling. Vi ser frem til å delta på samlingen, og håper at våre tre gymnaster får en flott treningssamling i Oslo.


PÅSKEFERIE
Dato: 26. mars-2. april

Fra 26. mars til 2. april er det kun trening for våre konkurransepartier. Vi ønsker alle våre medlemmer en nydelig påskeferie!

Følg oss på sosiale medier!

Instagram LinkedIn Facebook

KLUBBKONKURRANSE 17.-18. MARS I MIDTBYEN
Dato: 17.-18. marsTrondhjems Turnforening inviterer til klubbkonkurranse lørdag og søndag 17.-18. mars i Midtbyen. Under klubbkonkurransen vil alle deltakere få muligheten til å vise frem det de har lært på høstens partier og grupper. Alle partier og grupper vil øve på øvelser (fra nivå 1-3) til konkurransen i ukene før klubbkonkurransen arrangeres. Deltakerne velger selv hvilke apparater de ønsker å stille i under konkurransen.Lesmer_mindreEurogym arrangeres 15.-19. juli 2018 i Liege, Belgia.Eurogym arrangeres 15.-19. juli 2018 i Liege, Belgia.Eurogym arrangeres 15.-19. juli 2018 i Liege, Belgia.