Vi søker trenere

Trondhjems Turnforening søker trenere. Vi tilbyr følgende aktiviteter til våre medlemmer; trampolinegrupper, parkour, barne og ungdomsturn, apparatturn, troppsgymnastikk, voksenturn og mosjonsgrupper. Vår visjon er “Turn for alle, lengst mulig” det betyr at vi må ha kompetente trener som brenner for jobben og aktiviteten. Mange barn og ungdom vil turne og derfor trenger vi flere trenere. Så liker du å jobbe med idrett og gjerne turn, trampoline, mosjonister eller parkour, har erfaring som trener, eller som utøver og har lyst å være en del av vår flotte klubb så send oss en mail. Vi tilsetter trenere både på timesbasis og i større prosentstillinger. Ta kontakt med oss på: tt@trondhjemsturn.no

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s